Rádlofest 2021

Rádlofest 2021

Druhý ročník Rádlofestu jsme si na jaře naplánovali na sobotu 17.7. Počasí nám však ukázalo, kdo je větším pánem a akce musela být kvůli silnému dešti zrušena.

Předpověď na další den vypadala nadějně a tak jsme požádali kapely, zda by mohly své vystoupení přesunout na neděli.

Z původně plánovaných 4 kapel však mohly pouze dvě z nich – Kapelníci z Železného Brodu a Bleskový sběr z Jablonce. Neděle nám naštěstí vyšla, sluníčko svítilo už od rána a přišlo i hodně fanoušků, kteří přesun termínů sledovali na sociálních sítích.

Bylo nám však líto, že bychom si my ani největší favorit letošního ročníku – kapela Funny Grass na Milířích nezahráli a tak začalo vyjednávání o dalších termínech.

Naše kapela Blue Apples nakonec zahrála všem náhodným návštěvníkům ale i svým věrným fanouškům v neděli 25. července.

Další dvojkoncert se povedl domluvit na neděli 8. srpna a to nás celé odpoledne svou muzikou bavily kapely Good Water Band z Dobré Vody a Funny Grass z Českého ráje. Na tuto kapelu jsme se velmi těšili, protože těsně před prázdninami získala 2. místo v soutěži Talent Country Radia.

Díky počasí se tak jeden sobotní festival rozdělil do 3 menších příjemných akcí. Jako hlavní organizátor jsem z toho na začátku měla trochu vrásky, ale nakonec jsem moc ráda, že jsme dokázali takto zareagovat, najít náhradní termíny a dostát všem závazkům vůči kapelám i vůči obci Rádlo, která celou akci podpořila finančně.

Děkuji všem návštěvníkům a fanouškům, kteří si na letošní rozdělený Rádlofest našli cestu a užili si na Milířích tři pohodové letní neděle s country kapelami z Rádla a blízkého okolí J

Děkuji obci Rádlo za finanční podporu Rádlofestu a celému personálu Kiosku Milíře za perfektní zázemí pro tuto akci. Věřím, že se nám příští léto podaří uspořádat 3. ročník s dalšími zajímavými kapelami.

                                                                                                             Zuzka Čiháková & kapela Blue Apples