...a je to za námi - letos neuvěřitelně vydařená akce. Perfektní počasí, hodně diváků, kamarádů a fanoušků, skvělá - až sousedská atmosféra :-)  Moc díky vám všem, kdo jste přišli na Rádlofest! Doufáme, že jste si to užili stejně tak jako my.  

Už hledáme termín a další skvělé kapely na příští 5. ročník v roce 2024.

Předpověď počasí na sobotu vypadá slibně. Sluníčko bude, ale žádné úmorné vedro, příjemné teploty kolem 20 stupňů. Kapely i zvukař jsou připraveni, ceny do tomboly také, hospodský vaří a chystá spoustu dobrot, ... už se zkrátka těšíme.

Přijďte - začínáme dnes ve 14:30 👍Akci Rádlofest finančně podporuje obec Rádlo.

DĚKUJEME!

24. ČERVNA 2023

To to letí ... letos nás čeká již 4. ročník tohoto komorního festiválku, který si dal za cíl hlavně představovat lokální kapely z okolí Rádla, Jablonce a Liberce. Kapel je tu jak máku a tak se i letos máte na co těšit.

Velkou jistotou je každým rokem fakt, že zde budou hrát Blue Apples a to z jednoduchého důvodu - protože jsou zde doma a akci ve spolupráci s obcí Rádlo pořádají. Zahajovací kapelou od 15h bude také domácí kapela BG TRIO a hosté a uzavírající kapelou od 19:30 kamarádi z kapely NÁHODA Liberec

Hlavní hvězdou a velmi váženým hostem bude kapela Modrotisk, která letos slaví své 40. výročí. Jsou to naši dobří kamarádi z dob, kdy jsme s Countryonem ještě pod KASS Jablonec spolupořádali na původním výstavišti (dnes nové  Eurocentrum) pravidelné country bály. Moc se na ně těšíme a vy si nenechte ujít jejich vystoupení cca mezi 18-19. hodinou.

Celé nám to ozvučí a technicky zajistí skvělý jablonecký mistr zvuku Aleš Hubáček.

Novinkou letošního ročníku je zahájení celého odpoledne v podobě vystoupení jednoho amatérského muzikanta - Rádeláka. Kdo to letos bude, si ještě necháme jako překvapení, ale už nyní mohu napsat, že se na to moc těšíme. Je to človíček, který miluje folk a svou kytaru, na kterou úžasně hraje a skládá si svoje písničky. Myslím, že je to talent, který umí rozdávat radost, ale ještě nikdy nehrál pro publikum a na mikrofon. Přijďte držet palce i vy :-)

Na všechny návštěvníky čeká skvělé zázemí kiosku na Milířích. Již nyní šéfík Honza vymýšlí, co dobrého pro vás nachystá. 

Vstupné bude dobrovolné a kdo se nebude bát hodit do klobouku i papírovku, dostane se do slosování o trička Rádlofest, jejichž edice je přísně limitovaná. Letos jsme zvolili královskou modrou :-)

Pokud nám vyjde počasí, máte se na co těšit.

Orientační program:

14:30 zahájení akce

Podium pro Rádeláka

Dobrovolné vstupné a tombola - vysvětlení pravidel

15 - 16h BG Trio a hosté

pauza na přestavbu podia a zvučení + losování + taneční vstup Countryon

16:30 - 17:30 Blue Apples

pauza na přestavbu podia a zvučení + losování + taneční vstup Countryon

18 - 19h Modrotisk

pauza na přestavbu podia a zvučení + losování

19:30 - 20:30 Náhoda Liberec